Polska

Stan i harmonogram zakończenia serwisu:

Zasadniczo aktualizacja tego programu została zaprzestana w dniu 01.07.2006. Dłużej wykonywaliśmy regeneracje nośników.

Z dniem 23.06.2008 całkowicie zaprzestaliśmy serwisu tego programu.

Komentarz:

Decyzja o zaprzestaniu serwisu wynika z faktu, że program ten został opracowany w 2000 roku. Po takim okresie czasu coraz trudniej prowadzić serwis, gdyż technologia komputerowa zmienia się bardzo szybko. W chwili obecnej nie jesteśmy już w stanie zapewnić prawidłowego działania tego programu i jego aktualizacji.

Zaprzestanie serwisu nie oznacza, że program nie może być używany! Oznacza jednak, że program jako taki nie jest już rozwijany oraz że nie oferujemy wsparcia w przypadku, gdy pojawi się problem z używaniem programu, jego uruchomieniem itp.

Następcy tej wersji i ich dostępność:

Następcą programu Gredi-Profile jest pakiet NetSystem i program Net-san wchodzący w jego skład.

Z dniem 30.06.2008 zakończyła się dostępność upgrade z programu Gredi-Profile do jego następcy. Oznacza to, że posiadanie programu Gredi-Profile nie daje już upustu cenowego przy zakupie aktualnej wersji pakietu NetSystem.

Pakiet ten obejmuje programy:

- OZC 3.x w wersji pełnej i wersjach firmowych, - Instal-c.o. 2.x w wersji pełnej i wersjach firmowych, - Instal-o.p. 2.x w wersji pełnej i wersjach firmowych. - Instal-san 2.x w wersji pełnej i wersjach firmowych,

Stan i harmonogram zakończenia serwisu:

Zasadniczo aktualizacja tych programów została zaprzestana w dniu 01.07.2006. Dłużej były dostępne pliki katalogów oraz wykonywaliśmy regeneracje nośników.

Z dniem 23.06.2008 całkowicie zaprzestaliśmy serwisu programów w tej wersji.

Komentarz:

Decyzja o zaprzestaniu serwisu wynika z faktu, że programy te zostały opracowane na przestrzeni lat 1997-2001. Po takim okresie czasu coraz trudniej prowadzić serwis, gdyż technologia komputerowa zmienia się bardzo szybko. W chwili obecnej nie jesteśmy już w stanie zapewnić prawidłowego działania tych programów i ich aktualizacji.

Zaprzestanie serwisu nie oznacza, że programy nie mogą być używane! Oznacza jednak, że programy jako takie oraz ich bazy danych katalogowych nie są już rozwijane oraz że nie oferujemy wsparcia w przypadku, gdy pojawi się problem z używaniem tych programów, ich uruchomieniem itp.

Następcy tej wersji i ich dostępność:

Następcą tej wersji programów jest aktualna wersja pakietu InstalSystem.

Z dniem 30.06.2008 zakończyła się dostępność upgrade z tej wersji programów do ich następców. Oznacza to, że posiadanie pakietu w wersji 2.x nie daje już upustu cenowego przy zakupie aktualnej wersji.

Pakiet ten obejmuje programy:

  • Instal-OZC 4.0 w wersji pełnej i wersjach firmowych,
  • Instal-therm 4.0 w wersji pełnej i wersjach firmowych,
  • Instal-san 3.0 w wersji pełnej i wersjach firmowych,

Stan i harmonogram zakończenia serwisu:

Zasadniczo aktualizacja tych programów została zaprzestana w dniu 04.04.2008.

Komentarz:

Decyzja o zaprzestaniu serwisu wynika z faktu, że programy te zostały zastąpione nowszą wersją - wersją 4.5 lub aktualnie jeszcze nowszymi.

Następcy tej wersji i ich dostępność:

Następcą tej wersji programów jest aktualna wersja pakietu InstalSystem.

Użytkownicy programów Instal-OZC 4.0 i Instal-therm 4.0 mają możliwość bezpłatnego (w sensie licencyjnym) przejścia do aktualnych wersji. Koszt może się wiązać jedynie z zakupem nośnika. Wyjątek mogą stanowić wersje firmowe, dla których właściciel wersji - Partner InstalSoft - nie rozpoczął współpracy w zakresie wersji 4.5 lub nowszych.

Użytkownicy programów Instal-san 3.0 mogą zakupić upgrade do aktualnej wersji (4.5 lub nowszej). W przypadku użytkowników wersji firmowych upgrade taki musi zostać zakupiony przez właściciela wersji - Partnera InstalSoft. W przypadku, gdy właściciel wersji - Partner InstalSoft - nie zakupił takiego upgrade, dla tej wersji firmowej nie jest on dostępny.

Stan i harmonogram zakończenia serwisu:

Zasadniczo aktualizacja tych programów została zaprzestana w dniu 04.04.2008.

Komentarz:

Decyzja o zaprzestaniu serwisu wynika z faktu, że programy te zostały zastąpione nowszą wersją - wersją 4.4 lub aktualnie jeszcze nowszymi.

Następcy tej wersji i ich dostępność:

  • Następcą tej wersji programów jest aktualna wersja pakietu NetSystem.
  • Użytkownicy tego pakietu mają możliwość bezpłatnego (w sensie licencyjnym) przejścia do aktualnych wersji. Koszt może się wiązać jedynie z zakupem nośnika.
Go to top

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem